photo 2020 01 19 12 53 05 |

پویا معتمدی

عضو هیئت علمی تام آکادمی

درباره استاد:
من عضو کوچکی از یک تیم مشاوره مدیریتی هستم. ما در این تیم، راهکارهایی را ارائه میدهم که عملکرد بخش های مختلف کسب و کار شما را به طور قابل ملاحظه ای ارتقا می بخشد.

آدرس ایمیل

info@motamedi.pro

صفحه اینستاگرام

instagram.com/pouyamotamedi

شماره تماس

09141075594

تلگرام

pouyamotamedi@

آدرس

تهران، خيابان خالد اسلامبولي (وزراء) نبش كوچه 31، پلاك 151

ماموریت و بیوگرافی

بیوگرافی


همواره در زندگی سعیم این بوده است تا همچون اسمم، پویا باشم که به اذعان رفقا کم و بیش در این راه موفق بوده ام. برخلاف اظهاراتی که جدیداً رواج گشته، تحصیلات دانشگاهی را به هیچ وجه بی فایده نمیدانم هرچند معتقدم دانشگاه، همه چیز نیست. دانش آموخته مهندسی عمران هستم، اما پس از اواسط تحصیلاتم در مقطع دکتری، متوجه علاقه شدیدم به رشته ی مدیریت شدم و همزمان مطالعه مباحت MBA و DBA را آغاز کردم.

آن زمان، بازاریابی اینترنتی کم کم داشت در دنیا رواج پیدا میکرد و در ایران تازه تازه، متخصصین از وجود چنین علمی که بعدها با عبارت دیجیتال مارکتینگ مشهور شد، آگاه می گشتند. از آنجایی که از نوجوانی با دنیای کامپیوتر و برنامه نویسی انس داشتم، اولین مطالعات من در حیطه کسب و کار و مدیریت از این موضوع –بازاریابی اینترنتی- شروع شد. پس از چند سال فعالیت در این زمینه، کم کم نیاز به افزایش دانشم در حوزه های دیگر مدیریت همچون بازاریابی، منابع انسانی و مدیریت مالی، نمود بیشتری پیدا کرد.

در حال حاضر خواندن و شنیدن از بزرگان مدیریت دنیا، بیشتر زمان من را در شبانه روز به خود اختصاص داده است. البته همواره انتقال آموخته هایم به دیگران، برای من لذت فراوانی داشته و همین باعث شده است تا تدریس و مشاوره به سازمان ها و کسب و کارهای مختلف، اصلی ترین پیشه من در زندگی حرفه ای ام باشد. مدیریت چند کسب و کار مختلف را نیز به عهده دارم که اکثر فعالیت های این شرکت ها را به مدیران بخش های داخلی تفویض کرده ام تا بازنمانم از رسالتم که افزایش کیفیت زندگی دیگران است.

دوره های ارائه شده توسط این مدرس