سمیرا صادقیان | تام آکادمی

سمیرا صادقیان

عضو هیئت علمی تام آکادمی

درباره استاد:
من سمیرا صادقیان هستم. مستر بین المللی ان ال اپی

آدرس ایمیل

samira.sadeghian61@gmail.com

صفحه اینستاگرام

instagram.com/sadeghianlp

شماره تماس

021-88346898

تلگرام

sadeghianlp@

آدرس

تهران، خيابان خالد اسلامبولي (وزراء) نبش كوچه 31، پلاك 151

ماموریت و بیوگرافی

بیوگرافی


سال ها طول کشید تا بفهمم از زندگی چه می خواهم و راه درست چیست. در این راه خیلی خسته شدم و انگیزه ام را از دست دادم. بارها و بارها احساس سردرگمی و افسردگی را تجربه کردم و در جایی تصمیم گرفتم ابتدا به خودم و سپس به بقیه مردم کمک کنم. شروع به دوست داشتن و احترام به خودم کردم و توانایی هایم را دیدم. تا مقطع master trainer در رشته nlp تحصیل کردم. هدف گذاری و برنامه ریزی کردم و با تکنیک های NLP، ذهن آگاهی و EFT انگیزه و روحیه خود را بالا نگه داشتم. وقتی یاد گرفتم احساساتم را مدیریت کنم. استرس اضطراب، فقط به یک احساس تبدیل شد و به راحتی قابل کنترل بود
با کودک درونم ارتباط برقرار کردم و دائما عزت نفسم را تقویت می کنم. بسیاری از بیماری هایم را با تکنیک های NLP درمان کردم. و حالا به مردم کمک می کنم تا بتوانند رسالت زندگی خود را پیدا کنند انگیزه و روحیه قوی در راه رسیدن به اهداف خود داشته باشند و به راحتی بحران ها را مدیریت کنند. عاشق خودشان باشند. گذشته را رها کنند در زمان حال زندگی کنند و بر آنچه که دارند تمرکز کنند.
یادگیری دانش هیپنوتیزم، جادوی صدای من را کاربردی تر کرد. انواع برنامه ریزی ذهن برای جایگزینی عادات بد، رها کردن ترس های گذشته، ریشه یابی مسائل جاری و جایگزینی و پاکسازی باورهای اصلی، انواع برنامه ریزی برای رسیدن به اهداف، یافتن رسالت فردی و به طور کلی حرکت به سمت زندگی بهتر و هدفمند تر و…. از معدود فعالیت های من در حوزه کوچینگ زندگی است.

دوره های ارائه شده توسط این مدرس