درباره تام آکادمی

درباره تام آکادمی

ما به توسعه دانش مدیریت در کشور کمک می کنیم. ما تلاش می کنیم که شما را توانمند کنیم تا جهان پیرامون خود را تغییر دهید. ما این کار را از طریق فراهم آوردن امکانات آموزشی، نرم افزاری و مشاوره ای انجام خواهیم داد. ماموریت ما تولید و در دسترس قرار دادن محتوای آموزشی استاندارد، ارائه مشاوره های مدیریتی دقیق و کارآمد و توسعه نرم افزارهای کاربردی مدیریتی است تا شما را در مسیر تعالی فردی و سازمانی یاری کنیم.

چشم انداز تام آکادمی

با تکیه بر دانش و تجربه كاركنان متخصص و داشتن رويكرد مبتني بر فناوري و علم، به مرجعی پیشرو در ارائه محتواي آموزشي، مشاوره‌اي و  توسعه ابزارهای هوشمند مدیریتی در سطح ملی تبدیل خواهیم شد.

اهداف تام اکادمی:

 1. دسترسی به محتوای استاندارد آموزشی
 2. دسترسی به نرم افزارهای کاربردی مدیریتی برای کمک به مدیران جهت
  • برنامه ریزی
  • اجرا
  • و کنترل اقدامات مرتبط با مدیریت عمومی کسب و کار خود
 3. دسترسی به مشاوره های مدیریتی دقیق و کارآمد
 4. ایجاد پل ارتباطی میان خدمات دهندگان و خدمات گیرندگان حوزه مدیریت
 5. کمک به توسعه توان مدیریتی و راهبری شرکت ها و تعالی سازمانی
 6. کمک به توسعه دانش مدیریت در کشور
 7. شناسایی تقاضاهای پنهان در طی مسیر تعالی فردی و سازمانی
 8. توسعه سبد خدمات مشاوره ای ، آموزشی، و نرم افزاری در حوزه های مدیریتی
 9. ایجاد ERP در حوزه مشاوره مدیریت با بهره گیری از:
 • اتصال به شبکه ای جامع از متخصصان مدیریت کشور
 • دسترسی به مخاطبان و متقاضیان ملی و منطقه ای
 • مجهزبودن به شبکه ملی نمایندگی در استان های مختلف

مراحل آغاز به کار و رشد تام آکادمی

گروه آموزشي پژوهشي تام متشكل از 8 شركت در حوزه‌هاي آموزش، مشاوره مديريت، تحقيق و پژوهش، انتشارات و توليد محتوا، فناوري اطلاعات و برنامه‌نویسی ایجاد شد. البته ذکر یک نکته لازم است که اغلب این شرکت‌ها در زمان تشکیل گروه آموزشي پژوهشي تام، بيش از 20 سال سابقه فعاليت مستقل داشتند.

بعد از گذشت دو سال از تشکیل گروه آموزشي پژوهشي تام، نرم‌افزار جامع مديريت آموزشي (TLMS) طراحي و فرآيند توسعه آن آغاز گردید. اين پلتفرم با ارائه يك سيستم جامع مديريتي به ذي‌نفعان خود يعني مؤسسات آموزشي و دانشگاه‌ها و همچنين دانش‌پژوهان، اين امكان را داده است تا با استفاده از خدمات جامع و فراگير پلتفرم، كليه نيازهاي خود را در حوزه ارائه و دريافت آموزش در اختيار داشته باشند.

در سال 1393، اين گروه كليه مجوزهای آموزشي و مشاوره‌ای خود را از سازمان‌ها و نهادهاي متولي دريافت كرد. از جمله مجوزهای مهم می‌توان به مجوز آموزش عالی آزاد از وزارت علوم، تحقيقات و فناوري، مجوز آموزش‌های علمي كاربردي از دانشگاه جامع علمي و كاربردي، مجوز دوره‌های مديريتي بلندمدت و کوتاه‌مدت از سازمان مديريت صنعتي، مجوز آموزش كاركنان دولت، مجوز آموزش‌های در حوزه بيمه، مجوز سازمان ميراث فرهنگي، صنایع‌دستی و گردشگری كشور، مجوز دانش‌بنیان از پارك علم و فناوري، مجوز سازمان پدافند غیرعامل و مجوز سازمان فني و حرفه‌ای كشور اشاره کرد. دریافت این مجوزها و شروع همکاری آموزشی با هر یک از نهادهای مذکور، به شبکه مخاطبین گروه آموزشی تام افزوده و در طی این سالیان منجر به شکل‌گیری شبکه‌ای گسترده از مخاطبین و فراگیران و علاقه‌مندان شده است.

در سال 1396، گروه شرکت‌های آموزشی و پژوهشی تام توانست برای اولین بار  نرم‌افزار TLMS  را مورد بهره‌برداری قرار دهد.

یک سال پس از بهره‌برداری از نرم‌افزار TLMS، شرکت تام با همکاری بهترین‌های حوزه تولید محتوا در دانشگاه‌ها و مجامع علمی شروع به توليد محتواي استاندارد آموزشي برای مخاطبان و فراگیران خود نمود.

یک سال پس از آن وب‌سایت جامع تام آكادمي طراحی و الگوي کسب‌وکار متناسب با اين وب‌سایت تدوین شد. علاقه‌مندان با مراجعه به وب‌سایت تام آكادمي می‌توانند به محتواهاي آموزشي و پژوهشي و نرم‌افزاري متنوع که توسط  تولیدکنندگان معتبر از سراسر كشور تهیه و تدوین شده است، دسترسي ‌یابند و نیز با مقايسه کلیه محصولات و خدمات، از میان هزاران گزینه، گزینه مطلوب خود را انتخاب و مورد استفاده قرار دهند.

در سال 1400، مسیر پرفراز و نشیبی که شرکت‌های آموزشی و پژوهشی تام پیموده بودند، در نهایت به  مقصد خود رسید و یکپارچه‌سازی وب‌سایت تام آكادمي و پلتفرم نرم‌افزاري تحت وب TLMS و ساير نرم‌افزارهاي كاربردي ديگر به انجام رسید.  این موفقیت که منجر به جذب و حضور گسترده مخاطبان در اين وب‌سایت شده است، نویدبخش روزهای روشن‌تر و عملی شدن ایده‌های بلندپروازانه تر برای گروه آموزشي پژوهشي تام و همچنین علاقه‌مندان و مخاطبان تام آکادمی است.

دانشگاه ها و موسسات همکار تام آکادمی

عضویت در انجمن صنفی کارفرمایی فروشگاه های اینترنتی

mojaveze forooshgah interneti | درباره تام آکادمی

عضویت در انجمن انجمن یادگیری الکترونیکی ایران

mojavez anjoman yadgiri | درباره تام آکادمی

نظرات برخی از دانشجویان تام آکادمی

از زبان مشتریان ما