دوره MBA

دوره MBA تام آکادمی به صورت اختصاصی و برای تقویت و تسریع رشد حرفه ای و فردی دانشجویان به صورتی طراحی شده است که به یک تجربه یادگیری کامل و جامع برای فراگیران تبدیل شود.

دوره MBA

دوره MBA تام آکادمی

دوره MBA تام آکادمی به گونه ای طراحی شده است که برای دانشجویان الهام بخش باشد و آنها را برای تبدیل شدن به مدیرانی موفق در فضای به شدت رقابتی کسب و کارهای امروزی توانمند سازد. دانشجویان در خلال این دوره، یادگیری و آموزش با بهترین سطح کیفی را تجربه می کنند و فهمی عمیق از کسب و کار و تجارت در سطح محلی، ملی و بین المللی و همچنین تفاوت های فرهنگی به دست می آورند.

یکی دیگر از ویژگی های دوره MBA تام آکادمی، این است که در این دوره هم مدل کسب و کارهای جهانی و هم وضعیت کسب و کارها در شرایط واقعی ایران مورد توجه قرار می گیرد. فراگیران در دوره MBA تام آکادمی، یادگیری در کلاس را در کنار برگزاری تورهای آموزشی و کارگاه ها و سمپوزیوم ها را به صورت همزمان تجربه می کنند.

سرفصل های دوره MBA براساس نوآوری ها و مباحث روز دنیا در این زمینه به صورت مستمر و دائمی توسط بهترین اساتید این حوزه مورد بازبینی قرار می گیرد. فعالین و شاغلین در صنعت و فارغ التحصیلان این دوره هم در بازبینی و بهبود مستمر این دوره کمک می کنند. دوره MBA تام آکادمی مشتمل بر دروس پایه ای، ابزارها و تکنیک ها ، و همچنین ایجاد چشم انداز برای فراگیران است. این دوره فرصت هایی برای انجام پروژه های مرتبط و مطالعه آزاد مرتبط را هم در اختیار افراد قرار می دهد.

دوره MBA مشتمل بر یک سری دروس پایه ای و اجباری است که فراگیران ملزم به گذراندن آن هستند. دروس پایه به دانشجویان کمک می کند در مورد ابزارها بیشتر بدانند و با تکنیکها و مهارت ها و مفاهیم را از طریق مفاهیم مرتبط آشنا شوند. در کنار دروس پایه ای، کارگاه ها و سمپوزیوم هایی هم تشکیل می شوند که هدف از آنها ترغیب دانشجویان به درگیر شدن کامل در تجربه منحصر بفرد یادگیری عملی و تقویت مهارت های نرم مانند مهارت برقراری ارتباطات  در کسب وکار،  مهارت ارائه، مهارت حل مساله، تفکر انتقادی، ایجاد برند شخصی، رهبری،  تشکیل تیم هایی با عملکرد بالا و کسب مهارت های همکاری موثر است.

دروس-اجباری

دروس پایه و اجباری دوره MBA

  • استراتژی بنگاه
  • مدیریت مالی
  • حسابداری مالی
  • اقتصاد مدیریتی
  • مدیریت بازاریابی
  • مدیریت عملیات و تجزیه و تحلیل
  • رهبری

استراتژی بنگاه

در دنیای امروز، نیروهای مخرب زیادی وجود دارند که چالش هایی را برای کسب و کارها ایجاد می کنند. این نیروها در عین حال، فرصت های متعددی را هم پیش پای بنگاه ها می گذراند. درس استراتژی بنگاه، به رویکردها و تکنیک های مورد نیاز برای توسعه و اجرای استراتژی برای بنگاه هایی که هم در سطح محلی و هم در سطح بین المللی رقابت می کنند، می پردازد.

در این کلاس مفاهیم اساسی، تکنیک های تحلیل، و ارزیابی گزینه های استراتژیک که پایه های تحلیل استراتژیک را تشکیل می دهند، مورد توجه قرا می گیرد. در این درس مفاهیم اساسی و دلیل موفقیت و شکست کسب و کارها در عرصه کسب و کار بین المللی مورد توجه قرار می گیرد. این درس مفاهیم عمومی و جهان شمول را با تاکید بر کسب و کارهای کوچک و شرایط فعالیت اقتصادی در ایران به فراگیران ارائه می کند.

مدیریت مالی

هدف از ارائه این درس، ایجاد یک پایه قوی مفهومی برای امور تجارت و استفاده از تئوری تجارت برای حل مسائل عملی است که مدیران مالی با آنها روبرو می شوند. در این درس همچنین تمام نهادهای مختلف که کسب و کارها ممکن است با آنها سروکار داشته باشند، معرفی می شود . هدف کلی از ارائه این درس در دوره MBA ،افزایش آگاهی فردی مدیران مالی و افزایش ظرفیت برای رهبری موثر بنگاه ها به لحاظ مالی است.

حسابداری مالی

این درس بیشتر بر روی تئوری ها و اصول عمومی حسابداری و تفسیر صورت های مالی تمرکز می کند. چشم انداز این درس تبدیل مدیران و سرمایه گذاران به استفاده کنندگانی آگاه و دانا از اطلاعات حسابداری است.

اقتصاد مدیریتی

هدف از ارائه درس اقتصاد مدیریتی، ایجاد پایه ای قوی در زمینه تئوری اقتصاد به منظور توانایی برای تجزیه و تحلیل تصمیمات کلیدی مدیریتی بنگاه ها و سایر سازمان های اقتصادی است. این درس ابزار تجزیه و تحلیل مورد نیاز برای تئوری اقتصاد خرد و مدلسازی رفتار اقتصادی  کارگزاران اقتصادی مانند مشتریان، بنگاه ها، صاحبان دارایی ها و نحوه عملکرد بازارها را در اختیار فراگیران قرار می دهد. در عین حال دانشجویان با گذراندن این درس یاد می گیرند که چگونه این ابزارها را می توانند برای سرو کله زدن با مشکلات عملی به کار بگیرند.

به منظور افزایش درک دانشجویان در مورد توانایی تجزیه و تحلیل و کاربرد عملی نظریه اقتصادی،  این درس با رویکردی مدرن به مباحث نوین تئوریک در زمینه اقتصاد مدیریت مانند تئوری هزینه های مبادله و بازارها با اطلاعات غیرمتقارن می پردازد.

مدیریت بازاریابی

استراتژی بازاریابی فرایندی است که شامل برنامه ریزی و اجرای مفهوم، قیمت گذاری، تبلیغ و توزیع کالاها، خدمات و ایده ها می شود. هدف نهایی این فرایند، ایجاد مبادله و بده بستان با گروه های هدف و کسب رضایت مشتری و هدف های سازمانی است. این فرایند شامل تجزیه و تحلیل محیط برای شناسایی فرصت ها، توسعه استراتژی های بازاریابی و برنامه های بازاریابی برای بهره برداری از این فرصت ها است.

درس مدیریت بازاریابی مفاهیم بازاریابی  و ابزارهایی که ممکن است برای حل مسائل متعددی که ممکن است در تدوین و اجرای استراتژی بازاریابی به وجود بیاید، را در اختیار دانشجویان می گذارد. این درس همچنین از یک نظرگاه ایرانی هم مسائل و فرایندهای مدیریت بازاریابی را مورد توجه قرار می دهد.

مدیریت عملیات و تجزیه و تحلیل

عملیات به معنای مجموعه فعالیت هایی است که یک بنگاه برای کانالیزه کردن منابع و خروجی های خود در قالب ارزش ایجاد شده انجام می دهد. اگرچه تمام مدیران  نمی توانند به صورت مستقیم فرایندهای عملیاتی بنگاه را کنترل کنند، اما دخالت اکثر مدیران در عملیات بنگاه به صورت غیرمستقیم اجتناب ناپذیر است و اکثر مدیران در عملیات بنگاه ها و شرکت های تابعه و شرکا به صورت غیر مستقیم سهیم هستند.

هدف از ارائه این درس، تجهیز دانشجویان برای درک و فهم فرایند بنگاه ها به منظور ارزیابی دقیق عملیات آن و شناسایی دلایل اصلی شکست عملیاتی است. این درس توصیه هایی برای استفاده از تجزیه و تحلیل به مثابه ابزاری برای تصمیم گیری ساختار یافته که هدف نهایی آن رسیدن به توسعه موثر و پایدار بهبود عملیاتی است، به دانشجویان ارائه می کند.

رهبری

رهبری موثر افراد، گروه ها و سازمان ها، کلید پیشرفت مدیریت است. اگرچه این کار یکی از دشوارترین چالش های پیشرو در عرصه حرفه ای است. این درس برای کمک به دانشجویان برای مواجهه با این چالش و شناخت عمیق ابعاد آن طراحی شده است. در این درس عناصر مختلف رهبری با تمرکز بر خود آگاهی و شناسایی چالش های پیش رو برای رهبری دیگران تدریس می شود. این درس خود آگاهی را در کنار ابزارها و تکنیک هایی برای افزایش اقتدار و قدرت که برای یک رهبری موفق لازم هستند، به فراگیران معرفی کی کند.

Group 11 Copy | دوره MBA

Social Media​​

Lorem ipsum dolor sit orot amet, cons ctetur atrd piing elit.​

Group 13 Copy | دوره MBA

SEO

Lorem ipsum dolor sit orot amet, cons ctetur atrd piing elit.​

Group 17 | دوره MBA

PPC

Lorem ipsum dolor sit orot amet, cons ctetur atrd piing elit.​

Group 21 | دوره MBA

Strategy​​

Lorem ipsum dolor sit orot amet, cons ctetur atrd piing elit.​

Group 20 | دوره MBA

Web Design​

Lorem ipsum dolor sit orot amet, cons ctetur atrd piing elit.​

content icon new | دوره MBA

Content Marketing​

Lorem ipsum dolor sit orot amet, cons ctetur atrd piing elit.​

Timothy Powell

Creative Director

Lisa R. Boone

PPC Ninja

our work inspires smiles

The Faces Behind Our Success

we love them

what our clients have to say

Meet Our Clients

They Believe In Us

Lorem ipsum dolor sit orot amet, consectetur adip scing
elit. Proin rutrum euismod dolor, ultricies aliq luam off
kool or taka ekolor.

آیا شما نیز می خواهید در دروه های MBAشرکت کنید؟

contact-us